29.1.15

Міфи учнів
Міф «Як утворилися гори?»
Серед тихої квітучої долини жило дружелюбне  плем’я радів. Вони раділи життю, намагалися дарувати один одному радість. Але серед них був  чоловік на ім’я  Гора з черствою душею. Він постійно вихвалявся, що у нього серце, як камінь, що його ніщо не зворушить, що він нікому не співчуває… І почув ці слова бог покарання Кара.
Він перетворив серце Гори на справжній камінь, який все ріс і ріс. Відчував той, що з ним щось діється, проте не каявся. Ставав все черствішим, жорстокішим. Згодом Гора перетворився на статую, яка все збільшувалася і збільшувалася і врешті-решт перетворилася на скелю. Ради обходили її стороною, а дітей виховували добрими, щирими, співчутливими, дружелюбними.
Мовчан Богдан, учень 6-А класу

Міф «Чому з’являється веселка?»
Бог Трифон, який освітлював і обігрівав землю, побачив на Олімпі прекрасну Інну, що посилала на землю дощ, зливу, грім та блискавку. Зачарувала Інну своєю красою Трифона, весь час він думав про неї. Одного разу насмілився бог і підійшов до красуні:
-         Я люблю тебе безмежно!
-         Я тебе також люблю, - відповіла Інну. – Але ми не можемо бути разом, бо я приношу людям дощ, а ти  - тепло та світло.
-         Кохана, чи зможу я бачити тебе?
-         Давай будемо зустрічатися тут, на небі.
У той момент, коли Трифон поцілував Інну, на небі з’явилося прекрасне явище – веселка.
Відтоді люди знають, що коли на небі з’являється веселка, то це бог Трифон цілує прекрасну Інну.
Пузирко Вікторія, учениця 6-А класу

Міф «Троянда»
Якось  занедужав Ерот, син богині кохання Афродіти. Ніхто не міг йому допомогти. Лише один простий лікар порадив більше гуляти на свіжому повітрі. І саме під час такої прогулянки побачив Ерот німфу незвичайної краси – Троянду. Закохався він у дівчину, проте вона була безжалісною, безсердечною, нікого не любила. Ерот страждав, йому ставало все гірше і гірше. Бачила ту муку Афродіта і вирішила наслати смерть на дівчину. Коли та пішла по воду до струмка, жорстокий лев вийшов із чагарників і погнався за дівчиною. Вона кликала на допомогу.  Ерот кинувся їй на поміч, але не встиг. Лев роздер її на шматки. Ще більший розпач охватив Ерота. Він плакав, кричав. Зрозуміла Афродіта, що загубила кохання сина. На тому місці, де падали сльози Ерота, виростали прекрасні квіти з колючками - червоні троянди.
Відтоді троянда милує око кожного, але через  колючки не дає нікому до неї доторкнутися. А Ерот більше нікого не кохав, а тільки посилав стріли кохання в людей.
Вовчук Тетяна, учениця 6-А класу
  

Комментариев нет: