27.1.15

Нові жанри учнівських творів
Сиквел — художній твір (роман, кінофільм), який продовжує сюжет іншого відомого художнього твору.
Нерідко сиквели мають однакову з основним твором назву, відрізняючись лише номером: наприклад, Людина-павук 2, Людина-павук 3, Шрек 2, Шрек ІІІ тощо.
Приквел — художній твір, роман, повість, фільм, серіал, відеогра тощо, який розповідає про події, які сталися до подій іншого художнього твору.
Приквел є ніби продовженням навпаки — з одного боку він використовує популярність та ідеї первісного твору, але не є його прямим продовженням. Як правило в приквелі розповідається передісторія героїв або ж світу описаних в первісному творі. Зазвичай приквели є самостійнішими, ніж сиквели, оскільки не є прямим продовженням сюжету першооснови, а також часто не можуть використовувати тих самих героїв.
Мідквел — це будь-який художній твір, який доповнює сюжет уже створеного твору, не продовжуючи, а саме доповнюючи, тобто подія йде не лінійно, а як би в бік, і відбувається ця подія одночасно з тим, що описується в першому творі (основному).
Ремейк, римейк (англ. remake — переробка) — новіша версія або інтерпретація раніше виданого твору (фільму, пісні, будь-якої музичної композиції або драматургічної роботи) в сучасній кінематографії та музиці.
Ремі́кс (англ. Re-mix) — версія музичного твору, скомпонована шляхом «перемішування» декількох частин вихідної композиції, накладення на неї різних звуків, спецефектів, зміни темпу, тональності тощо Також будь-яке нове зведення записаних доріжок, у результаті чого виходить продукт, відмінний від виданого раніше оригіналу.

Комментариев нет: