5.3.15

Літературний гороскоп

Багато  літературних героїв сприймаються нами, живими, як реальні люди. А їх імена стали загальними. Астрологи не могли пройти повз цієї популярності і, порадившись з зірками, склали Літературний гороскоп.
Чоловік-Овен згідно Літературному гороскопу - Отелло. Він ревнивий до божевілля. Його другій половинці слід уникати навіть натяку на зраду, інакше клопоту не оберешся. Але якщо не давати приводу для ревнощів, то Отелло буде найдбайливішим і найуважнішим супутником життя.
Жінка-Овен асоціюється з Дездемоною. Це вірна і постійна в почуттях дама, яку нерідко незаслужено підозрюють у зраді. Вона жертва злих язиків, підступів недобрих людей і несприятливих обставин. При цьому вона може змінитися, якщо тільки уважніше придивиться до оточуюючих людей.
Чоловіка-Тельця астрологи нарекли Дон Кіхотом. Його благородство, великодушність і готовність до лицарських подвигів не знають кордонів. Дон Кіхот - безкорисливий мрійник, який створив собі фантастичний життєвий ідеал.
Жінка-Телець - типова Роксолана. Вона ніде не пропаде. Скрізь знайде собі місце під сонцем, причому найкраще. Роксолана завжди буде піклуватися про тих, кого любить.
Чоловік-Близнюки - герой любовних пригод. І тому не дивно, що астрологи нарекли його Дон Жуаном. Всі вважають його зухвалим порушником моральних та релігійних норм, всі думають, що він може підкорити кожну. Насправді він просто не може ні одній відмовити.
Жінка-Близнюки за свою мінливість стала пані Боварі. Біля неї завжди крутиться багато шанувальників. Вона влюблива і щира у своїх почуттях, але занадто часто їй трапляються не ті чоловіки. Пані Боварі здатна, знехтувавши всі умовності, знову і знову кидатися у вир любові, яка засмоктує її повністю. Чи пощастить їй на любовному фронті, залежить від неї самої. Трохи розсудливості і хоча б трохи сталості Близнюку не завадить.
Чоловік-Рак - типовий герой нашого часу теж. Тому його назвали Печоріним. Він боїться скрипу віконниць, але при цьому безстрашно йде на ведмедя. Печорін - хороший аналітик, всі свої вчинки він ретельно прораховує.
Жінка-Рак - зваблива, ревнива і мстива по натурі. Тому її і прозвали Медеєю. Вона приваблює чоловіків до себе, як вогник подорожнього, але перш, ніж піддатися її чарам, потрібно добре подумати: не згоріти б у полум'ї її пристрасної любові.
Чоловік-Лев - справжній Іван Карамазов. В ньому відчувається сила, вирують неабиякі пристрасті, він завжди отримує те, що хоче, незважаючи на ціну. Мета виправдовує засоби. Ця людина, повіривши в Ідею, буде вірна їй до кінця. Але перш, ніж знайти цю ідею, пройде довгий і болісний шлях пошуку самого себе і свого ставлення до світу.
Жінка-Лев безстрашна, як Скарлетт. Усі випробування, що випали на її долю, вона пройде з честю, з високо піднятою головою. І того, чого хоче, до чого прагне, неодмінно доб'ється.
Діви створені для любові. Бо Чоловік-Діва - Ромео, а Жінка - Джульєтта. Вони все життя любили одну людину. Любили щиро, романтично, віддаючись любові. І якщо доля розлучить їх з коханим (коханою), то вони не стануть шукати заміну. «Любити можна один раз у житті», - вважають Ромео і Джульєтта.
Терези, як чоловіки, так і жінки, володіють неабиякими детективними здібностями. Тому Чоловіка-Терези порівнюють з Фандоріним, а Жінку-Терези з міс Марпл. Фандорін відрізняється чітко сформованим поглядом на життя. Для нього дуже важливо жити в злагоді з власною совістю, навіть якщо це суперечить загальноприйнятим нормам.
У Скорпіонів є щось диявольське і містичне. Тому Чоловіка-Скорпіона іменують Воландом, а Жінку - Піковою Дамою. Воланд - Змій-спокусник. Вкрадливим голосом він буде розповідати про принади пороку і заманювати в пекельні тенета. Це пристрасний і темпераментний чоловік, що володіє даром переконувати. Він тонкий психолог, добре розбирається в людях і вміє чарувати. Пікова дама - фатальна жінка. З нею не засумуєш. Вона завжди різна. Як каже приказка: «То до серця пригорне, то до біса пошле». Вона таємнича, загадкова і непередбачувана. Про неї як не можна краще сказав чеський письменник Йозеф Томан: «Вона з'єднує в собі ніжність всіх матерів і пристрасть всіх коханок, мудрість і безумство, дитячість і досвідченість, жорстокість і вірність, вона ангел і диявол, вогонь і крижана вода, від неї пахне мускусом шинку і ладаном храму».
Чоловік-Стрілець - Робін Гуд. Влучний стрілець, завжди потрапляє в яблучко. Завзята людина, борець за справедливість. Якщо поруч Робін Гуд, тебе ніхто не посміє образити.
Жінка-Стрілець - Есмеральда. Добре, миле, ласкаве, наївне створіння, в яке неможливо не закохатися. З великої кількості шанувальників вона завжди віддає перевагу найкрасивішому, але не завжди гідному.
Чоловіка-Козерога часто порівнюють з Андрієм Болконським. Болконський - людина, здатна віддати життя за Батьківщину, з яскраво вираженим почуттям обов'язку, справжній патріот.
Жінка-Козеріг - Наташа Ростова, вірна, любляча дружина, хороша мати, прекрасна господиня, яка вміє створювати затишок. Вона інтелігентна і розумна, але їм не бути разом.
Чоловік-Водолій в Літературному гороскопі - Євгеній Онєгін. Він втомлений від світського життя людей. Йому все набридло, завжди нудно, сумно. Більша частина життя у нього проходить немов уві сні, а коли він прокидається, часто виявляється, що не помітив у житті найголовнішого і пройшов повз свого щастя.
Жінка-Водолій - Тетяна Ларіна, щира, чиста душею дівчина. «Вона дика, сумна, мовчазна...». А крім того, скромна і наївна... Якщо вона переживе нерозділене кохання, вона стане справжньою світською левицею, додасть собі лоску і буде розбивати чоловічі серця, залишаючись вірною чоловікові, навіть якщо не буде його любити.
Чоловік-Риба - Іхтіандр. Він може жити тільки в своєму середовищі, де все близьке, знайоме і дороге серцю... Йому дуже складно пристосуватися до незвичного оточення.
Жінка-Риба - бунтарка по натурі. Тому астрологи назвали її Катериною (за Островським). Вона вище загальноприйнятих стереотипів і живе за своїми законами, але часом не витримує зовнішнього тиску. В її душі вирує гроза, і вона не завжди спроможна з нею справитися.

Комментариев нет: